1
/
of
5
Eco Power Boost Power Bank 20000mah price PB-174
Eco Power Boost Power Bank 20000mah price PB-174
Regular price
Rs. 0.00
Regular price
Rs. 0.00
Sale price
Rs. 0.00
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Power Bank 20000mah PB-174
This Power Bank 20000mah PB-174 is equipped with fast charging support, allowing you to quickly and efficiently charge your devices on the go. With a powerful 20000mah capacity, you can rely on this power bank to keep your devices fully charged and ready for use.
| Brand | SOROO |
| Model | PB-174 |
| Colors | Black, White |
| Product dimension | 18*3.5*10cm |
| Feature | Fast charging |
| Cable | USB, micro, type C, type A |
| No of cable | 4 in 1 Power bank |
| Material | Plastic |
| Mah | 20000mah |
| Item weight | 450g |
Share

-
Soroo delivers innovative electronics and mobile accessories with premium quality, modern design, reliable performance, fast delivery, and customer-focused support.