1
/
of
2
10000mh Powerbank Pb-185 30 watt
10000mh Powerbank Pb-185 30 watt
Regular price
Rs. 0.00
Regular price
Rs. 0.00
Sale price
Rs. 0.00
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
10000mh Powerbank Pb-185
A 10000mh power bank comes equipped with three types of charging jacks and delivers a power output of 10W. This means it can store a significant amount of charge, making it handy for charging various devices like smartphones, tablets, and other gadgets on the go. The 10W output ensures a reasonable charging speed, capable of replenishing the battery of most devices efficiently
| Brand | SOROO |
| Model | PB-185 |
| Colors | Black |
| Product dimension | 18*3.5*10cm |
| Feature | Fast charging |
| Cable | 2 in 1 Cable |
| No of cable | 1USB cable |
| Material | Plastic |
| Mah | 10000mah |
| Item weight | 400g |
Share

-
Soroo delivers innovative electronics and mobile accessories with premium quality, modern design, reliable performance, fast delivery, and customer-focused support.