1
/
of
2
20000Mh Powerbank Pb-189 15Watt
20000Mh Powerbank Pb-189 15Watt
Regular price
Rs. 0.00
Regular price
Rs. 0.00
Sale price
Rs. 0.00
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
20000Mh Powerbank Pb-189 15Watt
A 20000mh power bank comes equipped with three types of charging jacks and delivers a power output of 10W. This means it can store a significant amount of charge, making it handy for charging various devices like smartphones, tablets, and other gadgets on the go. The 15W output ensures a reasonable charging speed, capable of replenishing the battery of most devices efficiently
| Brand | SOROO |
| Model | PB-189 |
| Colors | Black, |
| Product dimension | 18*3.5*10cm |
| Feature | Fast charging |
| Cable | 2 in 1 Cable |
| No of cable | 1USB cable |
| Material | Plastic |
| Mah | 20000mah |
| Item weight | 400g |
Share

-
Soroo delivers innovative electronics and mobile accessories with premium quality, modern design, reliable performance, fast delivery, and customer-focused support.